JUŻ JEST – NOWA PŁYTA!

NOWA PŁYTA JUŻ W SPRZEDAŻY ! Zamów płytę klikając w odnośnik obok zdjęcia okładki.

Zespół wydał już jedną płytę „RODZINA”, na której znalazło się 10 kompozycji nie dających się zaszufladkować dzięki zupełnie nowatorskiemu połączeniu dziecięcych głosów z elementami jazzu i pop-rocka, co mimo usilnych prób porównywania nas z „Arką Noego”, stworzyło „bardzo dziwną muzykę” jak określił to jeden z naszych słuchaczy. Myślę, że jeszcze jest wiele do odkrycia w tej płycie.

Obecnie zespół wydaje drugą płytę „SŁOWO” .

Jest to już zupełnie inne oblicze zespołu, który celowo zmierza w stronę szeroko rozumianej muzyki pop. Dojrzałe głosy,  świeże, czasem zaskakujące aranże i tak jak w przypadku poprzedniej płyty wartościowe przesłanie.

Dlaczego pop? Bo dla nas najważniejszy jest przekaz, który ma dotrzeć do wielu. Jest dużo  zespołów śpiewających o Bogu, często dosłownie cytując słowa Biblii, czy uwielbiając Boga na scenie. I bardzo dobrze bo to jest dobre i potrzebne. Sęk w tym, że z takimi tekstami trudno trafić do odbiorcy oddalonego. My tam chcemy dotrzeć. Dla nas ważne jest dać pewien komentarz do Pisma Św.  Opisując kerygmatycznie  to co dzieje się w życiu człowieka czego sam doświadczyłem i doświadczam jako człowiek przychodzący z oddalenia. Dlatego nasz zespół chce skłonić do refleksji i zastanowienia pokazując jakąś drogę wyjścia jeśli ktoś jej szuka. Samo wyjście na scenę wielodzietnej rodziny już skłania do zastanowienia bo ludzie często maja patologiczny obraz takiej rodziny.( Więcej na ten temat w załączniku – po co ten zespół)

Na płycie znalazło się 11 piosenek w tym 3 w wersji anglojęzycznej.

Jedna z piosenek jest wzorowana na kompozycji wielkiego kompozytora epoki baroku G.F. Haendla.